2011/05/13
Portal branży budowlanej

2011/05/13

Maszyny

AUSA: wprowadza terenowy nośnik teleskopowy

Jest to zupełnie nowa koncepcja maszyny, która przy tak małych gabarytach będzie maksymalnie wszechstronna i wydajna. Sprawdzi się ona w każdym miejscu gdzie przestrzeń jest ograniczona, a wysokość załadunku eliminuje z pracy małe ładowarki przegubowe.

Taurulift T144H jest wyposażony w silnik Kubota V-1505 o mocy 30,8 KM oraz hydrostatyczny napęd Rexroth. Pomimo tak niewielkich gabarytów (zaledwie 1,4m szerokości oraz 3,67 m całkowitej długości z widłami) Taurulift podnosi maksymalny ciężar 1350 kg na wysokość 4m.  Są to znakomite parametry biorąc pod uwagę, iż sama maszyna waży zaledwie 2,4 ton.

Konstrukcja podnośnika z przednim mostem napędowym produkcji AUSA zapewnia tej maszynie odpowiednio mocną budowę do pracy w warunkach terenowych, natomiast napęd 4×4 oraz duży prześwit pod maszyną powodują, iż jazda w ciężkich terenowych warunkach nie stwarza problemów.

Tak małe rozmiary maszyny absolutnie nie powodują zmniejszenia komfortu pracy, gdyż zadbano o odpowiednio dużą kabinę o szerokości wewnętrznej 900 mm, natomiast sterowanie wszystkimi ruchami roboczymi maszyny odbywa się za pomocą jednego joysticka. Dzięki kabinie umiejscowionej z przodu mamy znakomitą widoczność osprzętu roboczego, przez co nasza praca staje się bardziej precyzyjna i efektywna.

Nowy Taurulift T144H wyposażony jest w standardzie w dodatkową sekcję hydrauliki pozwalającą na zastosowanie różnorodnej gamy osprzętów roboczych.

Nowy podnośnik Taurulift T144H uzupełnił gamę już istniejących pięciu modeli rodziny Taurulift, czyniąc z firmy AUSA jednego z największych na świecie producentów kompaktowych podnośników.

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko