2011/04/11
Portal branży budowlanej

2011/04/11

Maszyny

BH-Ruda: Edge-urządzenia dla wymagającego klienta

Irlandzka firma Edge produkuje urządzenia przeznaczone dla wymagającego klienta i wykonane „na miarę”. Próbując sprostać potrzebom rynku EDGE zajmuje się produkcją urządzeń uzupełniających dla odbiorców urządzeń kruszących i przesiewających.

Jednym z produktów, który cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem klientów są zakrężne i przejezdne przenośniki taśmowe.

Posiadają one długość 12, 15, 20 i 25 metrów. Rzecz która je wyróżnia to jakość wykonania i atrakcyjna cena. Przenośniki te mogą korzystać z napędu hydraulicznego mobilnej kruszarki lub przesiewacza lub mogą być wyposażone we własny agregat hydrauliczny. Jako opcję dodatkową możemy wyposażyć przenośnik w koła napędzane przez silniki hydrauliczne umożliwiające ciągłą jazdę po półokręgu w zakresie 180 stopni i tworzenia stożków do wysokości  9m.

W swojej ofercie posiadamy również rewelacyjne urządzenie, jakim jest mobilny podawacz taśmowy TL220. Urządzenie to służy do załadunku zarówno wagonów kolejowych z wydajnością do 200 t/h (wydajność dla suchego piasku) jak i podawania nadawy na kruszarkę lub przesiewacz. Podawanie nadawy w sposób ciągły zapewnia równomierne i stałe zapełnienie komory kruszącej, zapewniając maksymalna wydajność i  równocześnie poprawiając kubiczność produktu.

Do urządzenia możliwe jest również podłączenie przenośnika taśmowego zakrężnego o długości 7,5 lub 12m. W ofercie EDGE znajduje się także ciekawy produkt jakim jest Mixer umożliwiający mieszanie trzech frakcji w celu uzyskania prawidłowej krzywej ziarnowej finalnego produktu.

Trzy kosze zasypowe o pojemności 20 ton (13,3m3) wykonane są z 6mm blachy stalowej a pod każdym z nich trzy przenośniki taśmowe o szerokości 750mm. Przenośnik odbiorczy zamontowany jest również pod koszami zasypowymi – szerokość taśmy to 1000mm a wydajność całego urządzenia to ok. 300t/h. Panel kontrolny umożliwia manualne dozowanie poszczególnych frakcji oraz zaprogramowanie do 15 różnych receptur.

 

Więcej informacji: bh-ruda.pl

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Słowa kluczowe: ,
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko