2011/04/08
Portal branży budowlanej

2011/04/08

Maszyny

BH-Ruda: Idealna współpraca!

Na początku bieżącego roku dostarczony został mobilny zakład kruszący Metso składający się z mobilnej kruszarki LT200HP, i dwóch mobilnych przesiewaczy. Załadunek kruszarki stożkowej odbywa się mobilnym koszem załadowczym Edge TL220 załadowywanym wozidłami, wywrotkami lub ładowarką i zapewniającym stałą, regulowaną nadawę na kruszarkę stożkową. Daje to gwarancję równego zapełnienia komory kruszącej mobilnej kruszarki stożkowej LT200HP.

Wszystkie urządzenia Metso i Edge pracują w blokadzie zapewniając bezpieczne użytkowanie urządzeń i automatyczne wyłączanie się całego ciągu technologicznego w przypadku zatrzymania jednej z maszyn.

Zakład produkuje grysy 0-16mm z wydajnością ok. 100t/h. Każdy z produktów transportowany jest dodatkowym, mobilnym, zakrężnym przenośnikiem taśmowym Edge MS65 o długości 20m o wysokości wysypu ok. 8m.

Biuro Handlowe Ruda od 20 lat dostarcza urządzenia do zakładów przeróbczych i kopalń odkrywkowych. Współpracowaliśmy w tym czasie z producentami urządzeń bez wątpienia będącymi liderami rynku w produkcji urządzeń do urabiania i przerabiania wszystkich rodzajów skał. Ta wiedza i doświadczenie pozwala nam na dobór najwłaściwszych urządzeń dla specyficznych potrzeb klienta. Mając przede wszystkim na uwadze dobro klienta staramy się tak dobrać urządzenia by klient był zadowolony zarówno z maszyny jak i profesjonalnej obsługi serwisowej.

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko