2013/01/30
Portal branży budowlanej

2013/01/30

Maszyny

By służyć lepiej – nowości Dragon Winch

Nie ma takiej rzeczy, której nie można by ulepszyć. Specjaliści z Dragon Winch doskonale o tym wiedzą i nieustannie pracują nad usprawnieniem swoich produktów. Dlatego z początkiem 2013 roku na rynku pojawią się nowe wersje znanych modeli wyciągarek.
Konstruowanie nowych wyciągarek i związanych z nimi akcesoriów to skomplikowany proces. Projektanci wykorzystują nie tylko własną wiedzę i doświadczenie, ale często też uwagi dotychczasowych użytkowników sprzętu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Dragon Winch przygotował z początkiem roku 2013 kilka nowości w swojej ofercie.
Od stycznia wszystkie wyciągarki spod znaku smoka otrzymają nowe piloty. Zmiany objęły zarówno kontrolery przewodowe jak i bezprzewodowe. Nowe piloty otrzymały nowy, bardziej ergonomiczny kształt i nową obudowę. W urządzeniu bezprzewodowym jest ona wykonana z plastiku, pilot przewodowy jest z gumy. Dzięki temu urządzenia te stały się bardziej odporne na upadki i wstrząsy. Mocniejsza konstrukcja pozwoliła poprawić wodoszczelność, korzystanie z nich w terenie stanie się więc bezpieczniejsze i łatwiejsze w użytkowaniu.
Większość wyciągarek z oferty Dragon Winch występują w wersji HD, ich cena pozostała jednak bez zmian. Nowe wyciągarki będzie można łatwo rozpoznać nie tylko po nowym logo firmy, ale także dzięki wytłoczonej nazwie Dragon Winch na silniku i obudowie sterowania.
„Nieustannie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Korzystając z naszych doświadczeń i uwag użytkowników naszych wyciągarek staramy się ciągle udoskonalać naszą ofertę .” – mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu.

 Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko