2011/04/11
Portal branży budowlanej

2011/04/11

Maszyny

Graco: portret firmy

Od  rozpoczęcia działalności w 1992 roku  zajmujemy się w naszej firmie GRACO  maszynami roboczymi, służącymi do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości. Naszym nadrzędnym celem  jest  zadowolenie i satysfakcja  Klientów z  jakości naszych produktów i usług.

Cel ten osiągamy poprzez:
1. zrozumienie  potrzeb oraz  spełnianie wymagań i oczekiwań naszych Klientów,
2. dostarczanie usług oraz produktów:
-niezawodnych i bezpiecznych dla użytkowników,
-o najwyższych światowych walorach użytkowych, jakościowych  i estetycznych,
-po konkurencyjnej cenie,
-w terminie
3. spełnianie przepisów prawnych oraz potwierdzanie zgodności oferowanych produktów i usług z odpowiednimi przepisami oraz normami.
4. ciągłe podnoszenie poziomu obsługi naszych Klientów.
5. systematyczne podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie pracowników firmy.
6. współpracę z kwalifikowanymi dostawcami produktów i usług.

Formalnym potwierdzeniem misji naszej firmy jest uzyskany w lipcu 2005 roku  certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001, przy wdrożeniu którego skorzystaliśmy z pomocy finansowej  Unii  Europejskiej w ramach Funduszu Wsparcia na Doradztwo w wysokości 50%  poniesionych kosztów.

Przy wyborze   strategicznych dostawców dla oferowanych przez nas na rynku polskim produktów stosujemy kryterium  najwyższej światowej jakości. Z tego powodu postanowiliśmy związać  się  ze światowymi potentatami: austriacką firmą PALFINGER i japońską firmą TADANO.

Firma  PALFINGER, której jesteśmy generalnym przedstawicielstwem w Polsce od 1992 roku jest światowym liderem w produkcji hydraulicznych maszyn przeładunkowych, przeznaczonych przede wszystkim do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych. Mamy przyjemność oferować na naszym rynku cenione na całym świecie :
-żurawie ogólnego stosowania PALFINGER,
-żurawie specjalne PALFINGER (kolejowe, morskie, militarne)
-żurawie leśne i recyklingowe EPSILON,
-hakowce i  bramowce kontenerowe PALIFT.
-przewoźne wózki widłowe  CRAYLER
-burty załadunkowe MBB
-podnośniki koszowe BISON i WUMAG

Firma TADANO jest  znana na całym świecie przede wszystkim jako jeden z największych producentów żurawi samojezdnych. Z niezawodnych produktów tej renomowanej firmy oferujemy na krajowym rynku :
-samojezdne żurawie szosowo-terenowe FAUN
-pojazdy ratownictwa drogowego FAUN
-samojezdne żurawie terenowe TADANO

Firma GRACO prowadzi sprzedaż ww. produktów  w Polsce i zapewnia pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych i samochodami serwisowymi.

W zakresie maszyn  produkowanych przez firmę PALFINGER z przeznaczeniem do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych współpracujemy z czołowymi krajowymi producentami  nadwozi, a także firmami, posiadającymi uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy  i konserwacji urządzeń poddozorowych. W ten sposób, z myślą o końcowym użytkowniku,  tworzymy  wspólnie sieć sprzedaży, zabudowy i serwisu urządzeń firmy PALFINGER, obejmującą coraz gęściej cały kraj.

W ramach tej sieci  niezależnie od działalności  związanej z funkcjonowaniem siedziby głównej firmy na Mazowszu, prowadzimy  od 2004 roku własny  zakład produkcyjno – serwisowy na terenie Śląska w Gliwicach a także planujemy otworzyć nowe centrum serwisowo-produkcyjne zlokalizowane w okolicy Warszawy.Nowa inwestycja ze względu na położenie i powierzchnię będzie pełnić rolę centrum szkoleniowo-produkcyjno-serwisowego, co pozwoli w jeszcze większym stopniu na realizację projektów specjalistycznych zabudów i zapewni odpowiednio wysoki poziom obsługi klientów. Zakład w Gliwicach produkuje kompletne nadwozia samochodów ciężarowych, których integralną częścią są urządzenia przeładunkowe firmy Palfinger. Zakład posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy, modernizacji i konserwacji  poddozorowych urządzeń dźwigowych, co pozwala nam  oferować naszym Klientom pełną  własną obsługę serwisową .

Gwarantujemy fachową obsługę Klienta:
-zapewniamy kompleksowe dostawy  samochodów ciężarowych z maszynami przeładunkowymi firmy PALFINGER i przyczep ,
-doradzamy odpowiednią kompletację techniczną oferowanych maszyn,
-optymalnie dopasowujemy komputerowo nasze urządzenia  do podwozia,
-pomagamy we właściwym doborze przystawki dodatkowego odbioru mocy,
-szkolimy operatorów naszych urządzeń i pomagamy im w uzyskaniu uprawnień dozorowych,
-prowadzimy naprawy, modernizację i konserwację urządzeń poddozorowych,
-oferujemy całą gamę osprzętu roboczego do żurawi (chwytaki, kosze robocze,
-zawiesia, wciągarki, widły paletowe, świdry ziemne) i akcesoriów hydraulicznych (zbiorniki oleju, chłodnice oleju, filtry, pompy)

 

Więcej informacji: www.graco.pl

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko