2011/04/11
Portal branży budowlanej

2011/04/11

Maszyny

HKL Baumaschinen: rozwiązanie dla każdej potrzeby

Firma HKL Baumaschinen zajmuję się sprzętem budowlanym od ponad 40 lat. Jako wiarygodny partner oferuje przedsiębiorcom odpowiednie rozwiązanie dla każdej potrzeby. Czy jest to wynajem, sprzedaż czy serwis skuteczność gwarantują wysokie standardy obsługi klienta.

W ponad 100 oddziałach w Niemczech, 4 w Hiszpanii i 10 w Polsce klienci znajdą wszystko co potrzeba do efektywnej pracy. Europejska flota wynajmowa HKL składa się z ponad 30 000 nowoczesnych maszyn i urządzeń z niemal wszystkich kategorii. Flota ta jest nieustannie modernizowana, co oznacza możliwość dostępu do fabrycznie nowych maszyn na wynajem. HKL jest również dealerem wysokiej jakości, nowoczesnych maszyn budowlanych uznanych producentów ze światowej czołówki. W ofercie znajdują się m.in.: minikoparki, koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe wszystkich rozmiarów, podnośniki teleskopowe, równiarki, walce, skid steery oraz szalunki, zagęszczarki, sprężarki, pompy, agregaty, sprzęt do technologii bezwykopowych, jak i wiele innych.

Nowe maszyny można zakupić także poprzez leasing. Własny autoryzowany serwis tych maszyn na terenie całego kraju gwarantuje łatwy dostęp do części zamiennych. Wykwalifikowani, mobilni mechanicy posługując się flotą dobrze wyposażonych samochodów serwisowych są w stanie szybko dokonać drobnej naprawy czy usunięcia usterki na miejscu u klienta. Taki mobilny serwis o zasięgu ogólnopolskim zapewnia niezakłócony przebieg prac eliminując ryzyko długich czasów przestoju maszyny.

Z HKL Baumaschinen Polska klient ma wszystko w jednym miejscu dzięki szerokiej ofercie na maszyny nowe, używane, wynajmowe, serwis posprzedażowy i dostęp do części zamiennych. Oddziały w naszym kraju znajdują się w Gdańsku, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

 

Więcej informacji: www.hkl.pl

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko