2013/06/10
Portal branży budowlanej

2013/06/10

2013-01, Maszyny, Pojazdy

Scania na targach Bauma – kompleksowe rozwiązania

scaniaScania zaprezentuje na targach Bauma 2013 szeroką ofertę produktów i usług powstałych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Na swoim stoisku Scania pokaże pełną gamę dziewięciu silników Euro 6, z premierowym V8 Euro 6 na czele oraz wytrzymałymi pojazdami budowlanymi zapewniającymi kierowcy inteligentne wsparcie zautomatyzowanej skrzyni Scania Opti-cruise z nowymi funkcjami.
Ponadto przedstawione zostaną najnowsze udoskonalenia w zakresie stylizacji i aerodynamiki. Scania przedstawi także silniki przemysłowe zgodne z najnowszymi standardami emisji spalin. Jednostki te są wykorzystywane do zasilania agregatu prądotwórczego Scania Genset, który zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w Europie. Na stoisku zewnętrznym znajdzie się mobilny warsztat, przydatny do prowadzenia napraw i obsługi pojazdów w terenie, np. w kopalniach odkrywkowych.
Scania zaprezentuje swoją ekspozycję w hali B4, 102/202.

Sciagnij caly artykul

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: 2013-01,Maszyny,Pojazdy.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko