2011/08/08
Portal branży budowlanej

2011/08/08

Maszyny

Volvo: sprzedaż koparek kołowych i gąsienicowych w limitowanej wersji Volvo Ocean Race

Volvo Ocean Race to jedne z największych regat żeglarskich dookoła Ziemi. Swój początek mają w latach 70 ubiegłego wieku, odbywają się regularnie co trzy lata.  Edycja Volvo Ocean  Race 2011-2012 rusza już 5 listopada. Volvo Maszyny Budowlane Polska daje swoim klientom wyjątkową okazję obejrzenia  startu tych wspaniałych regat z pokładu łodzi widokowej, podziwiania z bliska niesamowitych jachtów, których załogi przez ponad osiem miesięcy będą zmagać się z oceanami i ekstremalnymi warunkami pogodowymi walcząc w wyczerpującym wyścigu dookoła globu.

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup limitowanej wersji koparek kołowych lub gąsienicowych Volvo premiowany jest wyjazdem dla 1 osoby na start regat Volvo Ocean Race w Allicante w Hiszpanii w dniach 3-6 listopada 2011. W programie imprezy oprócz możliwości oglądania startu regat z pokładu łodzi widokowej, między innymi: zwiedzanie Barcelony, Allicante, uroczysta kolacja poprzedzająca strat regat, możliwość poznania nowości Volvo Construction Equipment prezentowanych w wiosce VOR oraz wiele innych atrakcji.

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko