2013/02/19
Portal branży budowlanej

2013/02/19

News

Agrotech: Gigantyczne hale namiotowe w Targach Kielce

Budowa 13,5 tysiąca metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni wystawienniczej to znak, że już w piątek, 8 marca, rozpoczną się rekordowe, największe i najchętniej odwiedzane w Polsce  targi rolnicze – AGROTECH.

agrotechAGROTECH 2013 zajmie cały teren wystawienniczy Targów Kielce.  Impreza zajmie zatem wszystkie 7 pawilonów wystawienniczych, teren zewnętrzny i specjalnie wybudowanych 5 hal namiotowych. Ich powierzchnia to aż 13,5 tysiąca metrów kwadratowych.Powstające hale są oczywiście wyposażone w system ogrzewania, a podłogi wyłożone są tysiącami metrów wykładziny. Dwie największe z nich mają aż 3,5 tysiąca metrów kwadratowych.

– Wiele z kilku tysięcy prezentowanych na AGROTECHU maszyn to światowe premiery na rynku polskim, często będące świadectwem niezwykłego postępu technologicznego. Te targi to po prostu dobra marka i chcąc być na bieżąco trzeba przyjechać do Kielc. Od lat popularność AGROTECHU rośnie zarówno wśród gości, jak i wystawców. Zaledwie w 2007 roku na liście pojawiło się 360 firm a liczba zwiedzających nie przekroczyła 32 tysięcy. Pięćdziesiątka „pękła” dwa lata temu. Wtedy zarówno powierzchnia imprezy jak i liczba gości przekroczyła 50 tysięcy. Teraz Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce to blisko 600 firm z całego świata ze stoiskami zajmującymi cały teren Targów Kielce oraz 55 tysięcy zwiedzających – zachwala prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.
agrotechW tym samym czasie odbędą się także Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Na wystawie narzędzia i maszyny wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami oraz zaawansowane systemy informatyczne zaprezentuje kilkadziesiąt firm. Targi LAS-EXPO to miejsce spotkań najlepszych specjalistów – pracowników przemysłu drzewnego i leśników – branż współpracujących ze sobą przy pozyskiwaniu i wykorzystaniu surowca drzewnego.
Wystawie towarzyszą dynamiczne pokazy maszyn, ale także branżowe spotkania, warsztaty i konferencje. W 2013 roku po raz pierwszy na wystawie znaleźć będzie można punkt bezpłatnych porad dla rolników – właścicieli lasów. Na pytania jak sadzić, pielęgnować i ścinać las odpowiadać będzie leśnik na stoisku „Nowej Gazety Leśnej”.
Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 10 marca!

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko