2013/02/20
Portal branży budowlanej

2013/02/20

News

Bridgestone: Firestone na targach SIMA International 2013

firestone sima 2013Innowacyjne opony i systemy dla bardziej efektywnej uprawy w rolnictwie
Firma Bridgestone Europe będzie obecna ze swoimi oponami do maszyn rolniczych pod marką Firestone na tegorocznych Światowych Targach Dostawców Branży Rolniczej i Hodowlanej SIMA w Paryżu, w dniach 24-28 lutego.

Na stoisku Firestone (Hala 5B, stoisko nr B115) , bardzo dobrze ustytułowanym wśród licznych producentów ciągników, zaprezentowane zostaną nowe opony premium europejskiej produkcji, które umożliwiają jeszcze bardziej zrównoważone i efektywne prowadzenie działalności rolnej:

Nowa opona Maxi Traction IF 800/70R38 to rozwinięcie serii opon, charakteryzujących się większą obciążalnością przy zmniejszonym zagęszczaniu gleby, przeznaczonych dla ciągników o dużej mocy. Dzięki szerszemu łukowi klocka bieżnika opona ta, o indeksie prędkości D, to idealna i bardziej przyjazna podłożu alternatywa dla poprzednich modeli 710/70R42 lub 650/85R38
Nowe opony Maxi Traction 800/65R32 dla kombajnów to optymalne rozwiązanie dla tego segmentu, łączące dużą wydajność oraz wysoki poziom obciążalności przy jednoczesnym, zmniejszonym nacisku na glebę.
Wraz z pojawieniem się nowej opony 270/95R48 przeznaczonej do uprawy w międzyrzędziach, Firestone wchodzi na rynek opryskiwaczy polowych zapewniając wyjątkową nośność przy wysokim indeksie prędkości i precyzji kierowania, które to połączenie z pewnością zwiększy wydajność uprawy w rolnictwie.  Aby zaspokoić wszystkie wymagania klientów, planowane jest, w najbliższych miesiącach, dalsze poszerzenie gamy rozmiarów serii 85-90-95.

„Dzięki tym nowym produktom możemy zaoferować operatorom pojazdów rolniczych wysoce wydajne opony o długiej żywotności, które nie tylko zmniejszają koszty operacyjne, ale jednocześnie chronią środowisko poprzez niewielką ingerencję i zmniejszone ugniatanie gleby, jak również niski poziom zużycia paliwa”, powiedział Yves Kerstens, Dyrektor Zarządzający Jednostki Biznesowa ds. Handlu, Bridgestone Europe.

Wystawiane produkty w połączeniu z AgriPoint – programem Firestone skierowanym do profesjonalnych niezależnych dealerów opon rolniczych – i systemami, takimi jak aplikacja Firestone  na smartphony do obliczania ciśnienia w oponach, pokażą naszym gościom, że Firestone oferuje kompletne rozwiązania dla rolników.

Odwiedź stoisko Firestone, aby dowiedzieć się więcej!

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko