2013/01/04
Portal branży budowlanej

2013/01/04

Maszyny, News

Dragon Winch: Nowe oblicze smoka

Początek nowego roku to zawsze czas zmian i nowych planów na przyszłość. To także dobry moment na zmianę swojego wizerunku. Dlatego właśnie producent wyciągarek Dragon Winch wkracza w 2013 rok z nowym logo.

Przełom starego i nowego roku to zawsze magiczna data. Z pierwszym stycznia zaczyna się nowy rok, nowe otwarcie. To dobry moment na świeże plany, na zmiany zarówno w życiu prywatnym jak i w firmowej strategii.

Rok 2012 był dla Dragon Winch bardzo pracowity. Wyciągarki spod znaku smoka wyruszyły na podbój nowych rynków, a w Polsce firma była obecna na wszystkich najważniejszych imprezach off-roadowych.

W nowy rok Dragon Winch wkracza z odświeżonym znakiem firmowym.  Nowy logotyp nie zrywa jednak z przeszłością. Choć układ elementów jest inny niż na starym logo, wciąż jednak widać wyraźnie, że mamy do czynienia z marką Dragon Winch. Bez zmian pozostały czarno-czerwone barwy logotypu.

Odświeżony znak firmowy zaprezentowano na stronie internetowej firmy, a już wkrótce będzie można zobaczyć je na produktach Dragon Winch.

„Dragon Winch to firma nowoczesna, dynamiczna i innowacyjna. Przez cały czas pracujemy nad swoimi produktami i technologiami, cały czas się doskonalimy. Zmiana logotypu to symbol tych zmian.” – powiedział Jerzy Woźnicki, dyrektor wykonawczy, członek zarządu Dragon Winch.

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Maszyny,News.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko