2012/08/22
Portal branży budowlanej

2012/08/22

News

INTRAC Polska: Pracowite lato

Pracowite lato w INTRAC Polska !!!
Kiedy nasi Klienci odpoczywali my każdego dnia pracowaliśmy na to aby umilić im powrót do szarej rzeczywistości…

Wrzesień to miesiąc, który kończy sezon urlopowy aby przedłużyć klimat wakacji i dobrej zabawy zaplanowaliśmy dla naszych Klientów kilka alternatyw, które umilą powrót do pracy!
Już od sierpnia wszystkich naszych klientów zapraszamy i gościmy w nowoczesnym oddziale w Gdańsku (ul. Magnacka 15) w połowie września zapraszamy jednak na oficjalne otwarcie nowej siedziby. 14 września na naszych Gości na Pomorzu czekać będzie sam Al. Capone, który przeniesie wszystkich w klimat lat 20/30.
Otwarcie nowej siedziby zapoczątkuje sezon spotkań z naszymi klientami już tydzień po imprezie w Gdańsku w Centrali naszej firmy – podwarszawskim Nadarzynie gościć będziemy najlepszych operatorów maszyn budowlanych. Po zeszłorocznym sukcesie CASE RODEO już teraz szykujemy jeszcze trudniejsze i bardziej wymagające konkurencje dla naszych zawodników. RODEO nie może się oczywiście odbyć bez tradycyjnego jedzenia prosto z dzikiego zachodu, muzyki country oraz …byka… – dla gości którzy zaszczycą nas swoją obecnością zaplanowaliśmy dodatkowe niespodzianki….
Nie zapominamy również o wielbicielach maszyn leśnych dla których również zaproponujemy spotkanie „poniekąd” biznesowe z naszą firmą. W październiku do Wyszkowa zaprosimy amatorów maszyn leśnych z centralnej Polski !!!

Więcej informacji

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko