2013/01/16
Portal branży budowlanej

2013/01/16

News

NordGlass: 11 powodów do dumy

– czyli jak firma rozbudowała sieć filii w 2012 roku

Firma NordGlass, renomowany europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej oraz lider rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Polsce, poszerzyła sieć punktów serwisowych o jedenaście filii. Do końca 2012 roku nowe oddziały marki NordGlass powstały w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Świdnicy, Lubinie, Legnicy, Ostrowcu Świętokrzyskim, Poznaniu, Wolsztynie, Płocku, Elblągu, a także w Opolu. Kolejna nowa filia największej w Polsce sieci, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju, otwarta została już na początku stycznia 2013 roku w Białymstoku, zapoczątkowując tym samym dalszą ekspansję marki NordGlass w Polsce.

Firma NordGlass w 2012 roku powiększyła sieć serwisów szyb samochodowych aż o 11 nowych filii rozlokowanych na terenie całego kraju. Z usług nowo otwartych oddziałów marki NordGlass mogą korzystać mieszkańcy sześciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego oraz warmińsko – mazurskiego. Z początkiem 2013 roku do tego grona dołączyła również otwarta 2 stycznia 2013 filia w Białymstoku – na terenie województwa podlaskiego. Poszerzenie dotychczasowej rozległej sieci serwisowej firmy NordGlass to odpowiedź na rosnące z każdym rokiem zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe na polskim rynku motoryzacyjnym.

Prekursorska filia NordGlass w lubuskiem

Pierwszym, z jedenastu powołanych do funkcjonowania w 2012 roku, punktem serwisowym marki NordGlass była filia w Zielonej Górze. Oficjalne otwarcie placówki miało miejsce 2 stycznia 2013 roku.

Cztery nowe salony NordGlass na Dolnym Śląsku

Aż cztery filie renomowanego producenta szyb samochodowych otwarto na Dolnym Śląsku – w Wałbrzychu, Świdnicy, Lubinie oraz Legnicy. Skoncentrowanie aż czterech punktów serwisowych w tym rejonie zapewni łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług, świadczonych przez firmę NordGlass mieszkańcom i przedsiębiorcom z Dolnego Śląska. Pierwszą z czterech nowych filii firmy NordGlass w południowo-zachodniej Polsce był otwarty w kwietniu 2012 roku serwis w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 12.Zaledwie parę miesięcy później – z początkiem września 2012 roku rozpoczęły działalność dwa kolejne punkty serwisowe – tym razem w Wałbrzychu przy ul. Podwale 1 i w Świdnicy przy ul. Towarowej 24.Ostatnim nowo powstałym odziałem firrmy NordGlass na Dolnym Śląsku jest filia w Legnicy przy ul. Solińskiej 6. Otwarta z początkiem grudnia 2012 roku filia oferuje pełen wachlarz usług serwisowych 5 dni w tygodniu od godziny 8.00 – 16.00.

Pod koniec roku dwa nowe salony w Wielkopolsce

W województwie wielkopolskim na początku listopada 2012 roku otwarta została kolejna, już trzecia filia firmy NordGlass w Poznaniu. Nowy salon usytuowany przy ul. Polnej 40 pozostaje do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu od pn. – pt. w godzinach 8-16. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła działalność kolejna wielkopolska filia NordGlass – tym razem w Wolsztynie przy ul. Braci Peugeot 4. Obiekt ten działa na zasadach franczyzy. Do głównych zalet nowego punktu należą z pewnością dostępność asortymentu marki NordGlass oraz szeroka oferta usług.

Cztery nowe salony w czterech województwach

Otwarte w 2012 roku punkty serwisowe firmy NordGlass zostały ulokowane również na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, opolskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego. Dwie z nowo powstałych fili , które w drugim półroczu 2012 roku firma NordGlass oddała do  użytku , to punkty serwisowe, działające na zasadzie franczyzy. Zarówno otwarty z początkiem sierpnia 2012 roku oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Samsonowicza 16, jak i dostępny dla klientów od grudnia 2012 roku odział w Elblągu przy ul. Dojazdowej 14 D. Pod koniec 2012 powstał także serwis marki NordGlass w Płocku. Punkt serwisowy mieści się przy ul. Bielskej 67 i funkcjonuje od pn-pt w godzinach od 8-16 natomiast w soboty od 8 do 12. W ostatnich dniach grudnia 2012 roku działalność rozpoczął również salon w Opolu przy ul. Oleskiej 99.

W Nowym Roku w Białymstoku

Pierwszym punktem serwisowym marki NordGlass otwartym w 2013 roku jest odział w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 73. Jest to już druga filia producenta szyb dla branży motoryzacyjnej w tym mieście. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania obiekt już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem klientów firmy. Zgodnie z zapewnieniami firmy NordGlass w 2013 roku planowane są kolejne otwarcia fili rozlokowanych na terenie całego kraju.
Firma NordGlass nieustanne dokłada starań, by jej klienci mogli korzystać z bogatej oferty świadczeń dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników w dogodnym dla nich czasie i miejscu. Sieć filii na terenie całego kraju umożliwi zarówno sprawną wymianę czy też  naprawę uszkodzonej szyby, skorzystanie z usługi hydrofobizacji czy standardowej wymiany wycieraczek. Firma otwarta jest na współpracę z nowymi partnerami biznesowymi, którzy zechcą przystąpić do dynamicznie rozwijającej się sieci franczyzowej markowych serwisów naprawy i wymiany szyb samochodowych NordGlass.

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko