2012/06/22
Portal branży budowlanej

2012/06/22

News

Orlen Oil: Platinum Orlen Oil z nowym serwisem produktowym

Wystartował nowy multimedialny serwis produktowy marki olejów silnikowych PLATINUM ORLEN OIL

Nowa witryna powstała z myślą o podkreśleniu indywidualnej tożsamości marki Platinum oraz nowoczesnej prezentacji wielofunkcyjnego katalogu produktów z możliwością ich idealnego dobrania do pojazdu oraz wygodnego i szybkiego zakupu online. Pełną ofertę olejów silnikowych i przekładniowych oraz kosmetyków samochodowych podzielono ze względu na segment produktowy: samochody osobowe, ciężarowe, motocykle i łodzie motorowe. Nowoczesny desing, świeżość i dynamizm strony poprzez zastosowanie elementów flash sprawiają, że witryna jest nieszablonowa i przyjazna w nawigacji.

W serwisie znajduje się również zakładka Multimedia z galerią zdjęć i materiałami wideo   z kampanii reklamowych oraz z wydarzeń, które są wspierane przez markę Platinum.

Strona zintegrowana jest z serwisami społecznościowymi Facebook i YouTube, przez co stanowi interaktywne narzędzie do obustronnej komunikacji i zachęca klientów do bezpośredniego kontaktu z marką. Wdrożone narzędzia mierzące ruch na stronie – Google Analytics, ułatwiają kontrolę i analizę podejmowanych działań marketingowych.

Za koncepcję i realizację serwisu odpowiada agencja interaktywna INSIGNIA.

Zobacz markę Platinum w nowej odsłonie: www.platinumorlenoil.pl

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko