2013/02/19
Portal branży budowlanej

2013/02/19

News

Ruukki: Cotygodniowe dostawy blach walcowanych na gorąco z Finlandii do Polski

ruukki_logoRuukki rozpoczyna cotygodniowe transporty stali z Raahe w Finlandii do Szczecina w celu zagwarantowania elastycznych dostaw dla klientów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii i krajów bałkańskich.

Począwszy od marca 2013 roku, dostawy blach walcowanych na gorąco z huty Ruukki w Raahe do portu w Szczecinie będą organizowane raz w tygodniu, a nie raz na dwa tygodnie jak dotychczas. Zmiana częstotliwości dostaw dotyczy zarówno standardowych blach walcowanych na gorąco, jak również stali specjalnych, takich jak wysokowytrzymała stal Optim, trudnościeralna stal Raex, stal pancerna Ramor czy stal konstrukcyjna Laser.

„Rozpoczynamy cotygodniowe dostawy, aby zwiększyć poziom obsługi klienta. Większa częstotliwość dostaw będzie korzystna dla klientów, którzy będą mogli w ten sposób usprawnić zarządzanie zapasami. Zaowocuje to także krótszymi czasami realizacji zamówień, do jednego tygodnia. Klienci zyskają większą elastyczność w zakresie odbioru dostaw produktów walcowanych na gorąco tak, by odpowiadało to ich procesom produkcyjnym,” mówi Roman Kaiser, wiceprezes ds. sprzedaży Ruukki w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Niemczech.

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Słowa kluczowe: , ,
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko