2012/11/09
Portal branży budowlanej

2012/11/09

News

Volvo Trucks: Rekordowo wysoka frekwencja w konkursie VISTA 2012-2013

Ostateczne dane dotyczące liczby zgłoszeń pokazują rekordowo duże zainteresowanie i uczestnictwo w VISTA 2012-2013, organizowanych przez Volvo Trucks i Volvo Buses mistrzostwach świata personelu serwisowego.

Chęć swojego udziału w VISTA 2012-2013 zgłosiło ponad 17 000 osób zgrupowanych w 4490 zespołach, co czyni aktualną edycję największą w całej 55-letniej historii tego konkursu.

– To doskonale potwierdza zaangażowanie i dumę wielu naszych pracowników z pracy, jaką wykonują, a jednocześnie odzwierciedla ich ciągłe dążenie do doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy – mówi Johanna Lundberg, Dyrektor ds. Szkoleń Technicznych. – VISTA cieszy się tak ogromną – i wciąż rosnącą popularnością, – ponieważ łączy w sobie dobrą zabawę z efektywną metodą zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Rekordowy wzrost liczby uczestników, łącznie o ponad 3000 osób, w porównaniu z poprzednią edycją, jest dostrzegalny na całym świecie. Prym pod względem frekwencji wiodą trzy regiony: Ameryka Łacińska, Azja i Skandynawia – w każdym z nich zarejestrowało się ponad 2000 osób, znacznie więcej niż przewidywano.

Pierwsza część konkursu, obejmująca trzy rundy pytań teoretycznych już trwa – rozpoczęła się we wrześniu br. i zakończy się w styczniu 2013 r. Zwycięskie zespoły zakwalifikują się do lokalnych półfinałów. Wówczas z początkowych 4490 zespołów zostaną wyłonione 32 drużyny, które spotkają w Światowym Finale organizowanym w czerwcu 2013 r., w rodzinnym mieście Volvo – Goeteborgu.

Informacje o VISTA
Pierwsza w historii edycja konkursu VISTA odbyła się w 1957 r., jako konkurencja dla mechaników Volvo w Szwecji. Wydarzenie to szybko urosło do rangi imprezy międzynarodowej, organizowanej co dwa lata i będącej największym na świecie konkursem dla personelu obsługi posprzedażnej. Konkurs VISTA jest otwarty dla wszystkich pracowników obsługi posprzedażnej z ogólnoświatowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Celem konkursu jest zarówno rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności pracowników, jak również poprawa poziomu obsługi posprzedażnej klientów przez Volvo Trucks

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: News.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko