2011/09/07
Portal branży budowlanej

2011/09/07

Aktualności

Humbaur: Przyczepy dla branży budowlanej

Producent przyczep z południowych Niemiec firma Humbaur oferuje poprzez swoje modele dla branży budowlanej, a w szczególności do prac budowlanych przy kształtowaniu terenów zielonych i przydomowych oraz dla branży wykończeniowej, obszerne portfolio produktów od 3,5 t do 18 t. Do dyspozycji mamy pięćdziesiąt wariantów przyczep w trzech kategoriach: niskopodwoziowe, wysokopodwoziowe i trójstronne wywrotki.

Przyczepy niskopodwoziowe tandemowe (seria HS)
Transportery maszyn budowlanych serii HS charakteryzują się małym kątem najazdu przy szerokości załadunku dwóch metrów. Ich wysokość załadunku jest wyjątkowo niska dzięki umieszczonym na zewnątrz oponom. Elementy konstrukcyjne, jak rama, wanna i boczne ściany są całkowicie ocynkowane, masywnie zbudowane i dzięki temu chronione i długotrwałe. Przyczepy niskopodwoziowe Humbaur Tandem pokrywają seryjnie spektrum ładowności od 3,5 do około 9,5 tony.

Przyczepy wysokopodwoziowe tandemowe (seria HBT)
Przyczepy wysokopodwoziowe Humbaur oferują szerokość załadunku 2,4 metra przy wymiarach identycznych z przyczepami niskopodwoziowymi. Dwuczęściowe rampy umożliwiają płaski kąt najazdu. W razie potrzeby można nachylić powierzchnię załadunku. Dzięki temu załadunek jest tak samo łatwy, jak ma to miejsce w przypadku przyczep niskopodwoziowych. Przyczepa wysokopodwoziowa z ogumieniem bliźniaczym nadaje się do ładowności do 14 ton. Rama podwozia została ocynkowana ogniowo w procesie zanurzeniowym. Obniżane punkty mocowania gwarantują bezpieczeństwo i elastyczność zabezpieczania ładunku. Tym samym solidna seria HBT firmy Humbaur spełnia liczne wymagania branży budowlanej.

Trójstronne wywrotki tandemowe (seria HTK)
Wywrotki trójstronne mogą być przechylane o 48 stopni w bok i o 45 stopni do tyłu. Modele są dostępne do ciężarów użytkowych pomiędzy 7,4 a 13,8 ton. Skuteczne ochrona antykorozyjna i wzmocnione mosty czynią z HTK długotrwałe i uniwersalne urządzenia do transportu. Podobnie, jak w każdej przyczepie Humbaur z programu dla dużych ładowności dyszel może być regulowany dla różnych wysokości w pojazdach.

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Aktualności.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko