2011/12/01
Portal branży budowlanej

2011/12/01

Aktualności

KH-KIPPER: Wywrotki KH-KIPPER i utrzymanie autostrady A2

W listopadzie bieżącego roku firma KH-KIPPER zrealizowała dostawę 12 sztuk zabudów na pojazdach przeznaczonych do utrzymania autostrady A2 na odcinku Nowy Tomyśl-Świecko.

Przekazane pojazdy to:
2 szt. MAN 4×2 z wywrotką trójstronną W3F
1 szt. MAN 6×4 z wywrotką trójstronną W3F i żurawiem hydraulicznym HMF
5 szt. MAN 6×4 w zabudową skrzyniową stałą ZSA
2 szt. Volvo 4×2 z wywrotką trójstronną W3F
2 szt. Volvo 6×4 z wywrotką trójstronną W3F i żurawiem hydraulicznym Hiab

Zimą podwozie z zabudową służy jako nośnik do posypywarek do zimowego utrzymania autostrady A2, a latem do bieżącego utrzymania jej infrastruktury. Wszystkie samochody wyposażone zostały w pługi czołowe i posypywarki firmy Schmidt, a 3-osiowe dodatkowo w boczne pługi tego producenta.
Żurawie hydrauliczne wyposażone są w taki osprzęt roboczy jak chwytak do materiałów sypkich i widły paletowe.

Podłoga i ściany skrzyń trójstronnych W3F wykonane zostały z odpowiednio 5- i 3-milimetrowej grubości stali 18G2A (ST52). Burty boczne dzielone na długości i burta tylna posiadają zawiasy górne i dolne. Burty tylne zostały wykonane w formie klapo-drzwi otwieranych również na boki. Siatka na burcie przedniej chroni kabinę przed uderzeniami. Pojazdy zostały wyposażone w kompletny układ hydrauliczny umożliwiający wywrot trójstronny. Uchwyty do mocowania ładunku (4 sztuki na stronę) zamontowane w podłodze skrzyni pozwalają na mocowanie posypywarki.

Natomiast skrzynie stałe wykonane zostały odpowiednio: podłoga – sklejka antypoślizgowa, burty – aluminium wysokiej jakości. Burty boczne również zostały podzielone na długości, a tylna burta wykonana w formie klapo-drzwi otwieranych na boki.

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Aktualności.
Słowa kluczowe:
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko