2012/12/19
Portal branży budowlanej

2012/12/19

Pojazdy

Nowy serwis firmy NordGlass w Elblągu

W Elblągu został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi jakie są dostępne w nowym punkcie firmy NordGlass w Elblągu.

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Elblągu, mieszczący się przy ul. Dojazdowej 14 D. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są  gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, a w sobotę w godz. Od 9.00 do 13.00. Serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, zabieg hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje również usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych a także autobusach praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.
Warto również podkreślić, że serwis przy ul. Dojazdowej 14 D – jak każda filia NordGlass – udzielać będzie bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi oraz na montowane szyby NordGlass. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Elblągu oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Do ich dyspozycji 6 dni w tygodniu, czyli przez 312 dni w roku pozostają pracownicy firmy NordGlass. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj. Dzięki temu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych NordGlass.

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Pojazdy.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko