2012/12/13
Portal branży budowlanej

2012/12/13

Pojazdy

Pojazdy Iveco Samochodami Ciężarowymi Roku w Chinach i Brazylii

Firma Iveco otrzymała ostatnio dwa prestiżowe międzynarodowe wyróżnienia: w Chinach nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznano za „Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny”, z kolei w Brazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategorii pojazdów ciężarowych.

To kolejne dowody uznania po przyznaniu modelowi New Stralis Hi-Way tytułu „Samochód Ciężarowy Roku 2013” – 25 wiodących czasopism z branży pojazdów użytkowych uznało go za pojazd ciężarowy, który „wniósł największy wkład w wydajność transportu drogowego w kilku aspektach, takich jak oszczędność paliwa, bezpieczeństwo, łatwość prowadzenia, wygoda i minimalny wpływ na środowisko”.

„Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny” na targach motoryzacyjnych w Guangzhou
Podczas dorocznych targów motoryzacyjnych w chińskim mieście Guangzhou lekka ciężarówka Naveco Chaoyue otrzymała tytuł „Samochód Ciężarowy Roku 2013 – Chiny”. Pojazd stanowi efekt współpracy Iveco z Nanjing Automotive Corporation. Nagroda jest przyznawana przez China Automotive News, jedną z największych krajowych agencji informacyjnych w branży motoryzacyjnej, a jury składa się ze specjalistów z sektora motoryzacji i logistyki, pracowników naukowych wyższych uczelni i badaczy.
Specjaliści z chińskiego Instytutu Badawczego Technologii Motoryzacyjnej przeprowadzili serię testów, podczas których ocenili technologię, ergonomię, estetykę i łatwość prowadzenia pojazdu. Dzięki zastosowaniu silnika FPT F1C i innych innowacyjnych technologii Naveco Chaoyue wyróżniał się na tle siedmiu konkurencyjnych modeli doskonałymi osiągami w stosunku do mocy, układem hamulcowym, przyspieszeniem i niską emisją hałasu.

Iveco Tector Attack uznany za „Najlepszy Samochód Ciężarowy” w Brazylii
W Brazylii firma Iveco po raz siódmy od 2007 r. otrzymała nagrodę AutoData dla „Najlepszego Pojazdu Ciężarowego Roku”, jedno z najbardziej cenionych wyróżnień krajowej branży motoryzacyjnej przyznawane przez grupę wydawniczą AutoData, w skład której wchodzą specjalistyczne czasopisma motoryzacyjne – „AutoData” i „TranspoData” oraz agencja AutoData.
Iveco Tector Attack otrzymał tytuł „Najlepszego Samochodu Ciężarowego” w kategorii średnich pojazdów użytkowych zarówno pod względem jakości, jak i technologii. Pojazd, dostępny w wersjach 4×2 i 4×4, łączy siłę, wytrzymałość i oszczędność eksploatacji mierzoną jako całkowity koszt posiadania, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie w swojej klasie.
Nagroda AutoData jest przyznawana producentom samochodów i dystry-butorom każdego roku od 2000 r. Finaliści są wybierani w głosowaniu publicznym, a następnie oceniani przez uczestników seminarium AutoData Perspectives, którzy wskazują zwycięzców.

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Pojazdy.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko