2012/12/03
Portal branży budowlanej

2012/12/03

Pojazdy

Renault Trucks: Specjalna edycja wywrotki Maxity

MAŁA CIĘŻARÓWKA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Renault Trucks oferuje nową, specjalną edycję Maxity Wywrotka. Ten niezwykle zwrotny pojazd z uniwersalną, pełnowymiarową wywrotką świetnie sprawdzi się zwłaszcza w sektorze ogrodniczym. Dostępny od ręki w atrakcyjnej cenie, może zostać skonfigurowany na życzenie klienta.
Specjalna edycja Maxity to przede wszystkim małe gabaryty i doskonała zwrotność. Oprócz uniwersalnej wywrotki znajdziemy również  pełnowymiarowy schowek pomiędzy skrzynią i kabiną oraz podwójną belkę pod przyczepę (zaczep kulowy z zatrzaskiem). Boczne ściany, tylne drzwi i drabina zostały zabezpieczone PCV. Ponadto, Klienci mogą zamówić dodatkowe opcje, aby dostosować pojazd do swoich potrzeb. Maxity Wywrotka jest dostępny „od zaraz” w całej sieci Renault Trucks i sprzedawany jest wraz z 3-letnią gwarancją na podwozie oraz zabudowę.
Philippe Curel, właściciel firmy “Exploitation Forestiere”, specjalizującej się w stolarstwie, wycince drzew oraz budowie drewnianych domów, wybrał właśnie edycję specjalną Maxity: „Potrzebowałem bardzo pilnie zabudowanego pojazdu i znalazłem taki u konkurencji, jednak przedstawiciel Renault Trucks pokazał mi Maxity Wywrotkę”, wyjaśnia. ”Przekonał mnie, że mogę zaufać jego firmie”.
Inny klient, Alain Cintrat, burmistrz francuskiego miasta Essoyes, szukał pojazdów do porządkowania ulic i parków: „Przedstawiciel Renault Trucks bardzo szybko się ze mną skontaktował. Zaproponował mi produkt, który spełniał moje oczekiwania i był dostępny od ręki. To praktyczny i uniwersalny pojazd, który można skonfigurować w taki sposób, aby odpowiadał naszym potrzebom.”

Więcej informacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Pojazdy.
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko