2012/06/28
Portal branży budowlanej

2012/06/28

Pojazdy

Volvo: nie boi się brudnej roboty

Jeżeli nigdy wcześniej nie chciałeś wjeżdżać swoim Volvo do kamieniołomu, czas zmienić zdanie. Volvo FMX jest wyjątkowe – zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających zastosowaniach w transporcie budowlanym. To samochód ciężarowy, który z łatwością radzi sobie z ciężkimi ładunkami, za nic mając trudne warunki terenowe i strome podjazdy. Po prostu – samochód ciężarowy, który lubi surowe warunki.

Doskonale znany na całym świecie układ napędowy Volvo jest prawdziwym przyjacielem kierowcy w trudnym terenie. Szczególnie imponujący jest wybór podwozi, z których każde oferuje wiele zalet, takich jak m.in. łatwość zabudowy. Zaś kabiny zapewniają komfort i bezpieczeństwo pod każdym względem, dokładnie tak, jak tego oczekujesz od Volvo.

Długa lista nowości
Volvo FMX ma zupełnie nowy przód kabiny, dostosowany do specyfiki surowych warunków roboczych w transporcie budowlanym. Wyposażone w 570-ltrowe zbiorniki paliwa, specjalnie zaprojektowane lusterka zewnętrzne, nowe światła robocze, nowy wlot powietrza i wiele innych elementów, Volvo FMX jest prawdziwym specjalistą od pracy w kamieniołomie i wydajnym partnerem gwarantującym wiele lat opłacalnej eksploatacji.

Więcej inormacji…

   

Możesz dopisać komentarz.


*
Dodano w kategorii: Pojazdy.
Słowa kluczowe: ,
Zmiana wpisu:

 

SKOCZ DO GÓRY

Witryny Wydawnictwa TruckAuto.pl: portal branży transportowej Truck auto.pl, portal branży budowlanej Motobudowa, portal dla przewoźnika drogowego eprzewoznik.pl


Witryna zbudowana w WordPress przez Tadeusza Meszko